Університет Сингулярності оголошує набір на програму Impact Scholars

Університет Сингулярності оголошує набір на програму Impact Scholars для інноваторів, винахідників і підприємців у галузі ядерної безпеки, роззброєння і нерозповсюдження.

Заявки приймають до 5 липня, і команда #SingularityUKyiv готова допомогти кандидатам з реєстрацією на програму.

Переможці глобального конкурсу – учасники програми Impact Scholar – отримують: 1) Безкоштовну участь у SU Global Summit – головній події Університету Сингулярності, яка пройде 13-15 серпня 2017 р. у Сан-Франциско: https://goo.gl/xspMXc 2) Можливості й експертну підтримку у реалізації ініціатив, що використовують експоненційні технології для вирішення найбільших проблем людства, доступ до глобальної спільноти Університету Сингулярності та програм і конференцій, де можна буде презентувати свою проривну ідею.

Заявку на участь у програмі можна подати прямо до Університету: https://goo.gl/bBskNs і, одночасно, на отримання стипендії від N Square: https://goo.gl/aWrkJa до 5 липня 2017 р.

N Square – багатомільйонна ініціатива, яка надає стипендії 1-2 учасникам Impact Scholars, головна умова – бути експертом у галузях ядерної безпеки й роззброєння.

Важливо також володіти англійською, мати візу США й 21+ до 13 серпня.

Свої запитання щодо подачі заявки надсилайте на: singularityua@gmail.com