Два українця проведуть літо в Nasa, щоб зробити світ кращим!

Під час фіналу конкурсу Global Impact Challenge Ukraine 2017 журі не змогли вибрати одного переможця. Стипендію на десятитижневу літню програму Університету Сингулярності Global Solutions Program на кампусі дослідницького центру Nasa Ames в Каліфорнії отримали одразу два фіналіста. 

Це рішення прийняв Томас Кріз – віце-президент екосистеми Університету Сингулярності, прямо на сцені перед оголошенням переможця.

04 квітня у Fedoriv Hub пройшла фінальна презентація проектів в рамках конкурсу Global Impact Challenge Ukraine 2017.  Десять фіналістів представили своє бачення рішения глобальної проблеми зміни клімату. Хто отримає стипендію на навчання на десятитижневій програмі Університету Сингулярності вирішувало журі у складі Томаса Кріза, віце-президента екосистеми Університету Сингулярності (SU), Реймонда МакКолі, глави факультету цифрової біології SU, організаторів конкурсу в Україні Ігоря Новікова – посла SU и глави SingularityU Kyiv Chapter і Галини Созанської, Романа Зінченко – глави української мережі енергетичних інновацій Greencubator.

Переможцями конкурсу стали Даніїл Баш і Євген Ерік, які цього літа відправляться в Каліфорнію. Даніїл Баш – студент Інституту Високих Технологій Київського Національного Університету ім. Т.Г. Шевченка, бакалавр хімії природних сполук, виграв з ідеєю добувати рідкісні високотехнологічні метали в океанічних течіях, за допомогою технології селективних сорбентів. Ця технологія може бути використана для боротьби з закисленням океанів і очищенням води від CO2.

Євген Ерік – аспірант факультету Кібернетики КНУ ім. Т.Г. Шевченка, підприємець, вивчає clean-tech і енергоефективні технології, виграв з проектом SolarGaps. SolarGaps – це розумні віконні жалюзі, які змінюють кут нахилу на вертикальній поверхні для максимальної генерації електроенергії, що забезпечує автономність будь-якого приміщення від зовнішніх електромереж.

Пітер Діамандіс, засновник Університету Сингулярності, і компанія Google оплачують стипендії для переможців українського конкурсу на участь у Global Solutions Program.

Ця десятитижнева програма збирає 80 інноваторів зі всього світу для навчання, розвитку і роботи над проривними проектами. Протягом перших 4-5 тижнів вони будуть вивчати експоненційні технології й інноваційні інструменти управління у інноваторів світового рівня, бізнес-експертів з компаній зі списку Fortune 500 і лідерів Долини. Шостий-сьомий тижні GSP присвячені розвитку лідерських навиків, креативності й експоненційного мислення. Після цього учасники програми діляться на групи і працюють над спільними проектами, здатними позитивно вплинути на мільярд людей в наступні 10 років. В кінці програми команди презентують свої проекти, найбільш проривні з них потраплять на інші програми Університету Сингулярності і отримають всю необхідну підтримку для перетворення на повноцінну компанію, готову до масштабування.

Singularity University (SU) – це прибуткова організація, місія якої навчати, надихати і давати можливість світовим лідерам використовувати експоненційні технології для вирішення глобальних проблем людства. Спільнота SU складається з бізнесменів, інвесторів, комерційних та неурядових організацій, діє зараз в більш ніж 110 країнах світу. Платформа SU була заснована Рейем Курцвайлом і Пітером Діамандісом в 2008 році, на території дослідницького центру NASA в серці Кремнієвої Долини. Мета Університету – впроваджувати і підтримувати ініціативи щодо ефективного використання новітніх технологій, які позитивно впливають на рівень життя мільярдів людей по всьому світу.

Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті SU.org.

SingularityU Global Impact Challenge (GIC) Ukraine 2017 – конкурс, який ставить перед учасниками завдання створити інноваційні рішення для глобальних проблем людства, використовуючи експоненційні технології. Переможець конкурсу - автор найбільш інноваційного проекту - отримає стипендію на безкоштовну участь в десятитижневій освітній програмі Global Solutions Program (GSP). Головна мета змагання - сприяти розвитку підприємницької та інноваційної екосистем.

SingularityU Kyiv Chapter – це добровільна спільнота українських випускників Singularity University, інноваторів, представників бізнесу, громадських та наукових організацій, молодих підприємців та активістів. Очолює представництво SingularityU Kyiv Chapter випускник SU Executive Program 2016 - Ігор Новіков.